PMA SF550E/11PC24/11PC24/36in
- 型號描述:
- 射頻測試電纜 Testcable time delay-matched 50GHz SF550E 2.4 M/2.4 M 36inch (914mm)
- 型號:
- 品牌:
- HUBER+SUHNER
- 1
- Packaging
- Bag
- Features
- Color
- Blue
- Length
- 36.00" (914.40mm)
- Style
- 2.4mm to 2.4mm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Cable Type
- 3.70mm OD Coaxial Cable
- Ingress Protection
- 1st Connector
- 2.4mm Plug
- 2nd Connector
- 2.4mm Plug
- Frequency - Max
- 50 GHz
- 1st Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender
- Male
- 2nd Contact Gender
- Male
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms